Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76465
Stary 29.01.2017, 01:37
Oczywiscie ze bedzie
Te rozkminki twiterrowo-forumowe o tzw. Przeciekach podawanych przez zoltodziobow sa rozkoszne...
A potem bedzie benc! Jak to?! Oszukali! Zarzad do dymisji i nie kupuje karnetu i tym podobne
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując