|
Podłączam sie do apelu wyrabiajmy karty bo dla nas to niewielki koszt a moze przyniesc calkiem pokazne srodki dla klubu! najwazniejsze jednak zeby kazdy zmobilizowal sie i mobilizowal innych mimo chlodu i przecietnosci do zakupu KARNETU na te runde bo bedzie ona przelomowa. Byc moze bedziemy bili sie o utrzymanie do ostatniej kolejki a byc moze transfery wypala druzyna zaskoczy juz od pierwszego bardzo waznego meczu z korona i bedzie na nas czekac walka o gorna 8semke i puchary . Niezaleznie od wszystkiego pomozmy naszemu kochanemu klubowi WISELCE finansowo i na meczach a wiec WSZYSCY PO KARNETY!!!
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 29.01.2017 o godz. 00:47.
|