Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76452
Stary 28.01.2017, 21:21
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Dopiero 11 lutego kończy się turniej w Ameryce?! Przecież zostały tam tylko półfinały i finał/mecz o 3 miejsce.

Chyba, że coś przeoczyłem....
Oni tam mają podobnie jak w siatkówce. Najpierw 2 grupy z kilkoma zespołami, po 3 najlepsze z każdej awans dalej i tworzą jedną wielką grupę gdzie gra każdy z każdym. Zagrali 4 mecze, jeszcze 5 przed nimi. Przynajmniej na wikipedii tak jest opisane.
Odpowiedz cytując