krzaq12 napisał(a):

Dopiero 11 lutego kończy się turniej w Ameryce?! Przecież zostały tam tylko półfinały i finał/mecz o 3 miejsce.
Chyba, że coś przeoczyłem....
|
Oni tam mają podobnie jak w siatkówce. Najpierw 2 grupy z kilkoma zespołami, po 3 najlepsze z każdej awans dalej i tworzą jedną wielką grupę gdzie gra każdy z każdym. Zagrali 4 mecze, jeszcze 5 przed nimi. Przynajmniej na wikipedii tak jest opisane.