Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76451
Stary 28.01.2017, 21:17
Dopiero 11 lutego kończy się turniej w Ameryce?! Przecież zostały tam tylko półfinały i finał/mecz o 3 miejsce.

Chyba, że coś przeoczyłem....
Odpowiedz cytując