|
Llonch ostatnio grał na środku pomocy. Ciekawe, ile nas będzie kosztował... myślę, że on będzie taką trochę zapchajdziurą na ostatnie minuty. Taki względnie uniwersalny zawodnik. Natomiast miejmy nadzieję, że sprawa z Valencią wypali, bo chłopak ma naprawdę niezłą motorykę i będą z niego ludzie.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|