Bo nie ma i nie było

wystarczy poczytać w necie, nitk poza dziennikarzynami z PL nie mówił o przenosinach do Krakowa. Na pewno nie kluby i nie sam zawodnik:
https://translate.google.com/transla...cho-para-atras
Za to ktoś inny przyszedł:
http://www.transfermarkt.pl/pol-llon...spieler/205276
Tyle w temaci - i koniec głupiego szczekania a jak ktoś jest zaineteresowany to valencia gra w poniedziałek z las palmas