|
Jeśli potwierdza sie pogloski ze poza Valencia przyjdzie także Pol Llonch to wyczuwam odejście kogoś z dwójki Mąka/Popovic. Cywka podobno ma niezle notowania u Kiko wiec pewnie zostanie. Bartosza powinni wypożyczyć bo przy takiej konkurencji chlopak sie nie ogra ani w pomocy ani w obronie. Ciekawe czasy nastały i tylko mam nadzieję że ilosc transferow nie wpłynie bardzo negatywnie na zgranie zespołu. Szczerze to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony iloscia transferow.
|