|
Jeszcze w sierpniu bałem się, że będziemy w 4 lidze. Dziś patrząc na transfery i to co robi zarząd, można być pełnym optymizmu. Prezes Sarapata powiedziała, że sprzątają w klubie po Meresińskim i Cupiale, dla których klub był niejako zabawką. Teraz zarządzany ma być profesjonalnie, a w klubie pracują sami oddani klubowi ludzie, będący jego wielkimi kibicami. Dukat powiedział to w fajnym zdaniu, że nie dadzą Wiśle zrobić krzywdy, a Sarapata, że to przez kibiców czują się zobowiązani, by prowadzić klub tak, by znów był wielki, bo Wisła znów będzie wielka. Musi być dobrze. Gdzieś słyszałem, że 3-5 lat i ma to być znów wielka Wisła. W
Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!
|