Przyda się Rafałowi konkurencja, ale wcale nie uważam, że musi walkę o skład przegrać.
Jakby nie było to nasz najlepszy strzelec i może grać też w ataku. Wszak czapką pokrył całą naszą trójkę napastników w rundzie jesiennej

Mnie cieszy jego forma, mam nadzieję, że ją podtrzyma, na pewno nie należę do ludzi, którzy by go spisywali na straty. Bo jak można skreślać gościa, który jeszcze niedawno sam nam mecze powygrywał?
Generalnie transfery fajne, przemyślane, szkoda, że nie udało się wyciągnąć tego prawego obrońcy z Katowic, ale widać, że był gotowy następca. Każdy z tych transferów ma szanse wypalić - ale może też być rozczarowaniem - taki urok piłki nożnej. Ważne, że każdy z tych chłopaków ma potencjał. Podejrzewam też, że więcej zarobiliśmy na Jovicu i Guziku niż wydaliśmy na zakupy co na pewno wydatnie wspomogło klubowe finanse.
Jedynym rozczarowaniem jest Kiko.... no ale nóż widelec okaże się, że Junco miał rację? Trzymam za to kciuki, ale ewidentnie jest to nasz najsłabszy transfer. Przynajmniej na papierze.
PS. Avatar na złość hejterom! Dziki dajesz!