Jaroo1 Cieszę się że wywołałeś mnie do odpowiedzi.Kiedyś dyskutowaliśmy merytorycznie natomiast teraz czytając jakie głupoty wypisujesz głowa mała.Takiego Teheranu dawno nie widziałem.Cytat z Ciebie np. Ale główne grzechy PiSu to wyjebanie jakichś dziadów z TK i wstawienie swoich - czyli nic wielkiego...Nie wiem czy Ty jak miałeś WOS to nie uważałeś czy byłeś na wagarach.Ale skoro tak świecisz tu wiedzą to chyba znasz podział władzy w Polsce.Pro forma przypominam bo nie reagujesz a więc Konstytucyjna Sądownicza Ustawodawcza Wykonawcza a tfu kolejność nie przypadkowa-takie korki za free dla Ciebie.Uporządkowany system prawny jest albo go nie ma.Tym się różnimy od republik bananowych ale to raczej chyba wiesz(mam nadzieję)Pieprzysz głupoty o Nowaku na podstawie wiedzy medialnej tej samej którą gównowybiorcza wypisuje o Wiśle.Ale jak juz zegarek Nowaka miał wstrząsnąć Polską to ja pierdziu:
