Wyświetl pojedynczy post
Prokop
Junior Member
 
Od: 01.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 27.01.2017, 21:48
Nie wiem czy to nasz wspólny znajomy, na pewno nikomu nie chciałem zrobić problemów generalnie z tego co mi wiadomo w około marketingu pracuje w Wiśle conajmniej kilka osób.

Po prostu wydawała mi się to całkiem ciekawa informacja. Wiedziałem, że Wisła będzie miała nowy autokar, ale to że jest to powiązane z nowym sponsorem to już nie. Miejmy nadzieję, że już niedługo się okaże czy to prawda.
Odpowiedz cytując