Nie wiem czy to nasz wspólny znajomy, na pewno nikomu nie chciałem zrobić problemów

generalnie z tego co mi wiadomo w około marketingu pracuje w Wiśle conajmniej kilka osób.
Po prostu wydawała mi się to całkiem ciekawa informacja. Wiedziałem, że Wisła będzie miała nowy autokar, ale to że jest to powiązane z nowym sponsorem to już nie. Miejmy nadzieję, że już niedługo się okaże czy to prawda.