Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76404
Stary 27.01.2017, 21:45
Wiem, że to może głupio zabrzmieć, ale facebookowy profil ,,Myślisz Kraków, mówisz Wisła..." jakieś 3 tygodnie temu napisał, że Wisła podpisała przedwstępny kontrakt z 20-letnim skrzydłowym z Ameryki Płd"

Może rzeczywiście jakoś sie zabezpieczyliśmy i ogłoszenie transferu to formalność
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 27.01.2017 o godz. 21:48.
Odpowiedz cytując