Wiem, że to może głupio zabrzmieć, ale facebookowy profil ,,Myślisz Kraków, mówisz Wisła..." jakieś 3 tygodnie temu napisał, że Wisła podpisała przedwstępny kontrakt z 20-letnim skrzydłowym z Ameryki Płd"
Może rzeczywiście jakoś sie zabezpieczyliśmy i ogłoszenie transferu to formalność
