Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76403
Stary 27.01.2017, 21:25
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Po tych kilku dobrych występach już jego pozycja skoczyła. Początkowo miał iść do Atlético Bucaramanga, ale po dobrych występach odrzucił tę propozycje. Dzisiaj ma szanse na europejski transfer, a co za tym idzie zmiana lokalna go już nie interesuje. Bo ma świadomość że znajdzie lepszą opcje w Europie. Tam jest od groma ludzi którzy oglądają młode talenty. Więc jak nie Wisła to jestem pewien że pójdzie do innego klubu z Europy, nie wykluczam nawet że lepszego.
jest jeszcze opcja, że już podpisał, ale ma zakaz rozmów to podali info, że jeszcze czekają na jego podpis.
Odpowiedz cytując