X-Ray napisał(a):

|
Po tych kilku dobrych występach już jego pozycja skoczyła. Początkowo miał iść do Atlético Bucaramanga, ale po dobrych występach odrzucił tę propozycje. Dzisiaj ma szanse na europejski transfer, a co za tym idzie zmiana lokalna go już nie interesuje. Bo ma świadomość że znajdzie lepszą opcje w Europie. Tam jest od groma ludzi którzy oglądają młode talenty. Więc jak nie Wisła to jestem pewien że pójdzie do innego klubu z Europy, nie wykluczam nawet że lepszego.
|
jest jeszcze opcja, że już podpisał, ale ma zakaz rozmów to podali info, że jeszcze czekają na jego podpis.