Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76400
Stary 27.01.2017, 20:30
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
wyar


nesta pisał, że jeśli zaliczy udane mistrzostwa to będzie na niego większe branie i trudno mu tu racji odmówić.
Po tych kilku dobrych występach już jego pozycja skoczyła. Początkowo miał iść do Atlético Bucaramanga, ale po dobrych występach odrzucił tę propozycje. Dzisiaj ma szanse na europejski transfer, a co za tym idzie zmiana lokalna go już nie interesuje. Bo ma świadomość że znajdzie lepszą opcje w Europie. Tam jest od groma ludzi którzy oglądają młode talenty. Więc jak nie Wisła to jestem pewien że pójdzie do innego klubu z Europy, nie wykluczam nawet że lepszego.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując