Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76399
Stary 27.01.2017, 20:29
Dziki faktycznie to wybryk natury. Kondycja super, technika taka sobie, ale ciąg na bramkę straszny. A dlatego wspomniałem o bramce, bo jednak chodzi o to, że zanim do nas przyszedł coś pokazał na poziomie seniorskim. A miejmy nadzieje nasz nowy nabytek jeszcze nie. Nie skreślam go, jednak skoro w lidze kolumbijskiej nie pokazuje się zbyt często, to wątpie by w siłowej polskiej lidze odpalił od razu. Tyle.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując