Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76393
Stary 27.01.2017, 20:05
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do wszystkich, którzy krytykują każdy ruch zarządu i uważają, że się nie wzmacniamy.

Jaki transfer by was zadowolił? Bo wasze wytyczne to mniej więcej:
-Polak
-17-19 lat(żeby sprzedać i zarobić)
-Doświadczenie w najwyższej klasie rozgrywkowej min. 5 lat.
-Tak żeby z 1.5bramek/mecz miał jako prawy obrońca
Zacytuj,kto krytykuje zarzad. Lub kto krytykuje transfery.
Bo ja krytkuje hurraoptymistow,ktorzy tutaj sciemniaja o sciaganiu mlodego zdolnego,ktorego chca ponoc zespoly z silnych lig. Czy to oznacza krytyke zarzadu ? Pzreciwnie,ciesze sie ze Wisla nie tonie i stac ja na jakas kadre. I tyle.
You'll never know...
Odpowiedz cytując