Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76392
Stary 27.01.2017, 20:04
Cytat:
I 33 lata.

1. Jak Boguś do nas przechodził to ile miał meczów w seniorskiej piłce? 3 liga sie nie liczy, bo młody w rezerwach pewnie też gra.

2.Młody utalentowany Boguski na którego od paru lat nie można patrzeć. Zagrał 1/2 dobre sezony. Co z tego, że zagrał trochę meczy dla nas? Zadajmy pytanie ile DOBRYCH meczy w ciągu tych 10 lat zagrał. Temat aklimatyzacji nie dotyczy każdego. Młody i utalentowany mieli być Drzazga i Pietrzak. Polacy. Temat aklimatyzacji odpadł.

3. Jedyny plus to reprezentacja? A szybkość i zalążki techniki, z którymi Rafał miał styczność jak w sobote wieczorem włączył PL się nie liczą? 250 meczy i 50 bramek dla gościa, który pół albo i więcej kariery przegrał jako podwieszony napastnik to nie jest szał.
Nie trolluje. Skoro Boguski jest tak słaby, to czemu utrzymał się przez 10 lat na poziomie ekstraklasy? Czemu zagrał chociażby kilka meczów w seniorskiej reprezentacji Polski? Bo coś sobą prezentował. I dalej prezentuje, bo choć ciągle wszyscy na niego narzekamy, to ora przez trzycieści parę meczów w sezonie i wykręca najlepsze statystyki w karierze. Pewnie dla was to nie ma znaczenia, ale chyba nas nie stać na nikogo lepszego, skoro tego tragicznego Rafała wystawiamy i skoro kolejni trenerzy na niego stawiają. No ale to wy jesteście lepszymi trenerami i z pewnością widzicie na codzień, jak się pokazuje na treningach.

Błaszczu przyszedł w tym samym okresie co Boguski, a staty w Rakowie miał nieporównywalnie gorsze niż Rafał w Łomży. Gdyby nie Borysiuk, to pewnie Boguski też pograłby na Zachodzie lub w takiej Turcji, jak większość z tamtejszej Wisły. Kontuzja zastopowała mu karierę.

Szybkość i technika to spoko cechy, ale są jeszcze takie bardzo podstawowe cechy jak np. taktyka, do której w Europie przykłada się nieporównywalnie większą rolę. Był już taki speedy gonzalez Quioto, który był i szybki i nawet miał dobrą technikę, ale jakoś ni w ząb nie mógł się wpasować do naszej taktyki. Bo to nie taki pstryk, że ktoś przyjdzie i wypali.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując