Cytat:
I 33 lata.
1. Jak Boguś do nas przechodził to ile miał meczów w seniorskiej piłce? 3 liga sie nie liczy, bo młody w rezerwach pewnie też gra.
2.Młody utalentowany Boguski na którego od paru lat nie można patrzeć. Zagrał 1/2 dobre sezony. Co z tego, że zagrał trochę meczy dla nas? Zadajmy pytanie ile DOBRYCH meczy w ciągu tych 10 lat zagrał. Temat aklimatyzacji nie dotyczy każdego. Młody i utalentowany mieli być Drzazga i Pietrzak. Polacy. Temat aklimatyzacji odpadł.
3. Jedyny plus to reprezentacja? A szybkość i zalążki techniki, z którymi Rafał miał styczność jak w sobote wieczorem włączył PL się nie liczą? 250 meczy i 50 bramek dla gościa, który pół albo i więcej kariery przegrał jako podwieszony napastnik to nie jest szał.
|
Nie trolluje. Skoro Boguski jest tak słaby, to czemu utrzymał się przez 10 lat na poziomie ekstraklasy? Czemu zagrał chociażby kilka meczów w seniorskiej reprezentacji Polski? Bo coś sobą prezentował. I dalej prezentuje, bo choć ciągle wszyscy na niego narzekamy, to ora przez trzycieści parę meczów w sezonie i wykręca najlepsze statystyki w karierze. Pewnie dla was to nie ma znaczenia, ale chyba nas nie stać na nikogo lepszego, skoro tego tragicznego Rafała wystawiamy i skoro kolejni trenerzy na niego stawiają. No ale to wy jesteście lepszymi trenerami i z pewnością widzicie na codzień, jak się pokazuje na treningach.
Błaszczu przyszedł w tym samym okresie co Boguski, a staty w Rakowie miał nieporównywalnie gorsze niż Rafał w Łomży. Gdyby nie Borysiuk, to pewnie Boguski też pograłby na Zachodzie lub w takiej Turcji, jak większość z tamtejszej Wisły. Kontuzja zastopowała mu karierę.
Szybkość i technika to spoko cechy, ale są jeszcze takie bardzo podstawowe cechy jak np. taktyka, do której w Europie przykłada się nieporównywalnie większą rolę. Był już taki speedy gonzalez Quioto, który był i szybki i nawet miał dobrą technikę, ale jakoś ni w ząb nie mógł się wpasować do naszej taktyki. Bo to nie taki pstryk, że ktoś przyjdzie i wypali.