Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76391
Stary 27.01.2017, 20:04
To jest niestety kwestia podejścia i narzekactwa. Ktokolwiek by nie przyszedł to pewne osoby zawsze bedą jęczeć. W tym modelu to np. jakby przyszedł do nas taki Chukwu jak do L to byłby płacz, że szrot z II ligi chińskiej. A tam sie wszyscy umieli cieszyć.
Odpowiedz cytując