|
To jest niestety kwestia podejścia i narzekactwa. Ktokolwiek by nie przyszedł to pewne osoby zawsze bedą jęczeć. W tym modelu to np. jakby przyszedł do nas taki Chukwu jak do L to byłby płacz, że szrot z II ligi chińskiej. A tam sie wszyscy umieli cieszyć.
|