Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76390
Stary 27.01.2017, 19:56
Pytanie do wszystkich, którzy krytykują każdy ruch zarządu i uważają, że się nie wzmacniamy.

Jaki transfer by was zadowolił? Bo wasze wytyczne to mniej więcej:
-Polak
-17-19 lat(żeby sprzedać i zarobić)
-Doświadczenie w najwyższej klasie rozgrywkowej min. 5 lat.
-Tak żeby z 1.5bramek/mecz miał jako prawy obrońca
Odpowiedz cytując