|
Pytanie do wszystkich, którzy krytykują każdy ruch zarządu i uważają, że się nie wzmacniamy.
Jaki transfer by was zadowolił? Bo wasze wytyczne to mniej więcej:
-Polak
-17-19 lat(żeby sprzedać i zarobić)
-Doświadczenie w najwyższej klasie rozgrywkowej min. 5 lat.
-Tak żeby z 1.5bramek/mecz miał jako prawy obrońca
|