X-Ray napisał(a):

|
Nie plujmy tylko jadem. Dla niektórych to przyszedł by Ronaldo i pytaliby - czemu nie Messi.
|
kto tu pluje jakims jadem ? Pare oczywistych slow o zawodniku,ktorego niektorzy przedstawiaja jako mega prospect,a jest jedynie niewiadoma,i jakies plucie jadem ? Ochlon troche.
Dla niektorych to wlasnie podpisalismy Ronaldo naszych mozliwosci. A dla tych rozsadnych - noname'a,ktoremu oczywiscie kibicowac bedziemy,ale od ktorego z poczatku niewiele sie spodziewamy. Sam ocen,ktore podejscie jest rozsadniejsze.