Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76389
Stary 27.01.2017, 19:52
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Nie plujmy tylko jadem. Dla niektórych to przyszedł by Ronaldo i pytaliby - czemu nie Messi.
kto tu pluje jakims jadem ? Pare oczywistych slow o zawodniku,ktorego niektorzy przedstawiaja jako mega prospect,a jest jedynie niewiadoma,i jakies plucie jadem ? Ochlon troche.
Dla niektorych to wlasnie podpisalismy Ronaldo naszych mozliwosci. A dla tych rozsadnych - noname'a,ktoremu oczywiscie kibicowac bedziemy,ale od ktorego z poczatku niewiele sie spodziewamy. Sam ocen,ktore podejscie jest rozsadniejsze.
You'll never know...
Odpowiedz cytując