TRNKRN napisał(a):

Co ma Rafał czego nie ma Valencia? 249 meczów i 49 bramek w ekstraklasie. I trochę więcej doświadczenia kolego.
Zacznijmy od tego, że Rafał jak do nas przychodził był młodym, zdolnym POLAKIEM. Z własnego podwórka, odpadł przynajmniej temat aklimatyzacji. I mimo wszystko się sprawdził, bo jednak trochę tych meczów dla nas zagrał. Tu mamy trochę loterię, bo zanim koleś się zaaklimatyzuje, przyzwyczai do warunków, pozna taktyke, to z pewnością minie z pół roku. Plus jakby był tak zajebisty, jak niektórzy piszą, to miałby jednak trochę więcej tych meczów na poziomie seniorskim.
Tu mamy kolesia, który być może (bo to zależy od statystyk na które się patrzy), zagrał 10 meczów w seniorskiej piłce, z zupełnie innego kontynentu, jedny plus jest taki, że gra na Mistrzostwach Ameryki Płd w swojej kadrze. Gdyby go tam nie było, to nawet by do głowy nikomu nie przyszło, żeby go transferować. Bo co to za "ogór", który w swojej ekstraklasie zagrał może z 300 minut? Pewnie taki byłby płacz na forum. Po prostu apeluję o głos rozsądku. Kierunek jest dobry, ale to nie jest aż taki strzał, by jarać się, jakbyśmy ściągali młodą gwiazdę światowej piłki.
|
Ty z tym Rafałem to chyba trollujesz? jeżeli serio piszesz w obronie Boguskiego i robisz to w ten sposób, to nie ma po co z Tobą dyskutować. podpowiem tylko porównaj Boguskiego i np. Błaszczykowskiego jak lubisz z dupy wzięte porównania.