|
Jesteśmy zainteresowani ciekawym zawodnikiem z potencjałem. Ile Bóg dał mu talentu i jak potoczy się jego kariera tego nikt nie wie. Tak samo nikt nie wiedział jak potoczy się kariera Marcelo czy Kuby Błaszczykowskiego. Chociaż niektórzy szczególnie na tym drugim na początku wieszali psy. Doceńmy że nie bierzemy 34 letniego emeryta z pierwszej ligi, tylko zawodnika który na pewno coś potrafi, bo gołym okiem widać że jest szybkim, wychodzi do piłki, ma dobrze ułożoną lewą nogę. Oczywiście ma też swoje wady. Ale gdyby ich nie miał to grałby w mocnym klubie europejskim. Jesteśmy Wisła Kraków, aż Wisła i tylko Wisła. Aż ponieważ mamy piękna historie, a tylko Wisła, ponieważ zajmujemy niskie miejsce w słabej lidze a finanse pozwalają na tyle ile pozwalają. Cieszmy się że nasza polityka transferowa w tym okienku jest przemyślana, bierzemy zawodników młodych którzy mają zostać oszlifowani ale też takich którzy już mają doświadczenie i powinni grać na jakimś poziomie. Nie plujmy tylko jadem. Zostaliśmy przyzwyczajeni do czasów, kiedy wyciągało się od rywali gwiazdy. Dziś jest sytuacja jaka jest. A jak sięgniemy pamięcią kilka miesięcy wstecz to przypomnijmy sobie że mogło być o wiele, wiele gorzej. Dla niektórych to przyszedł by Ronaldo i pytaliby - czemu nie Messi.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 27.01.2017 o godz. 19:35.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.
Cytat:
|
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
|
|