TRNKRN napisał(a):

Wam to się chyba trochę miesza. Gdyby nie te Mistrzostwa Ameryki Południowej U20, na których grają WSZYSTKIE drużyny z kontynentu, to nawet nie wiedzielibyście co to za koleś, a teraz podjara, jak by to był młody gwiazdor, którego wytransferujemy za grube melony na Zachód. W U20 reprezentacji z Ameryki Południowej grały różne gwiazdy, np taki Beto czy inny Nunez. To nie jest jakiś mega punkt odniesienia.
Nie mówię, że koleś nie ma talentu, bo może ma, może nie ma. Jedno co mnie zadziwia to fakt, że w wieku 20 lat nie ma nawet pełnych 10 meczów w seniorskiej piłce. W takim razie czego od niego mamy oczekiwać? Że od razu zamiecie całą ligę? Wątpliwe. Pewnie minie z pół roku, zanim się zaaklimatyzuje i wskoczy do pierwszego składu. Bo chyba nie liczycie że wygryzie Małego czy Boguskiego? Po prostu zejdźcie na ziemię. To może być max. ciekawe uzupełnienie składu, ale obawiam się, że jeszcze daleko do tego, by koleś wskoczył do pierwszej jedenastki. O ile w ogóle do nas przyjdzie.
|
ile meczów Nunez rozegrał w reprze Argentyny (jakikolwiek szczebel)?