|
Odpowiem. Co takiego ma 20-letni chłopak z Kolumbii, który zagrał kilka meczów z rówieśnikami ze swojego kontynentu, który nie rozegrał nawet pół sezonu na poziomie ekstraklasy swojego kraju? Jak ściągaliśmy Marcelo, to on miał za sobą przynajmniej sezon w Santosie, ten koleś ma wg jednych statystyk 10, według innych 4 mecze w Independiente w Kolumbii.
Jestem za, żeby ściągać utalentowanych graczy, bo to jedyna droga, by oprócz wprowadzania wychowanków zarobić sensowny hajs. Jestem przeciwny jednynie jaraniem się kolesiem, który może się okazać kompletnym niewypałem, bo na poziomie seniorskiej piłki w wieku 20 lat nie pokazał dosłownie nic.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|