Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Zooey_Deschanel
Member
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles
Offline
#
76378
27.01.2017, 18:57
Gdy pisałem na SB o 31-letnim Okoronkwo testowanym przez Sandecje to też narzekaliście. Tylko to umiecie. A zobaczycie - jeszcze będziecie ubolewać, że nie gra w Krakowie.
Zooey_Deschanel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zooey_Deschanel
Znajdź inne posty napisane przez Zooey_Deschanel