Wiem, ze zaden uzdoliony pilkarz nie moze grac nizej niz w FC Porto. Nie mowiac juz o Legii a tym bardziej o nas

Dlatego liga niemiecka od miejsca 6-18, liga belgijska holenderska, szwajcarska, angielska od 10-20, hiszpaska od 6-20 francuska od 6-20 i portugalska od 3-18 a tym bardziej polska itd itd nie moze miec utalentowanych pilkarzy bo tacy sa przynajmniej na celowniku FC Porto
