TonyWiślak napisał(a):

|
Gdyby ten Kolumbijczyk w takim wieku ładował asysty i bramki te pewnie teraz byłby przymierzany do FC Porto lub innego dobrego klubu europejskiego klubu.My właśnie powinniśmy szukać młodych i uzdolnionych piłkarzy na których będziemy mogli porządnie zarobić.
|
Oczywiscie! W takim wypadku zaden uzdolniony pilkarz nie powinien u nas grac, bo powinien grac przynajmniej w FC Porto! Zaden Uche Blaszczykowski, Cantoro, Melikson, Zurawski, Frankowski, Marcelo.... zaden. U nas tylko paparuchy
