Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76369
Stary 27.01.2017, 18:04
TonyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Gdyby ten Kolumbijczyk w takim wieku ładował asysty i bramki te pewnie teraz byłby przymierzany do FC Porto lub innego dobrego klubu europejskiego klubu.My właśnie powinniśmy szukać młodych i uzdolnionych piłkarzy na których będziemy mogli porządnie zarobić.
Oczywiscie! W takim wypadku zaden uzdolniony pilkarz nie powinien u nas grac, bo powinien grac przynajmniej w FC Porto! Zaden Uche Blaszczykowski, Cantoro, Melikson, Zurawski, Frankowski, Marcelo.... zaden. U nas tylko paparuchy
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując