|
@wyar,
Nie skauci, kibice. Poczytaj TT, poznaj ludzi. Wierz lub nie, ale są więksi fanatycy niz ja czy Ty np., którzy zarwą nockę, aby obejrzeć potencjalnego piłkarza BG. Zawsze można do nich napisać, wymienić opinie. Bardziej to wartościowe niż kłapanie dziobem bez żadnych podstaw na forum.
Bo to, że odpali lub nie to banał. Wiadomo, że tak jest.
|