Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76364
Stary 27.01.2017, 17:53
@wyar,

Nie skauci, kibice. Poczytaj TT, poznaj ludzi. Wierz lub nie, ale są więksi fanatycy niz ja czy Ty np., którzy zarwą nockę, aby obejrzeć potencjalnego piłkarza BG. Zawsze można do nich napisać, wymienić opinie. Bardziej to wartościowe niż kłapanie dziobem bez żadnych podstaw na forum.

Bo to, że odpali lub nie to banał. Wiadomo, że tak jest.
Odpowiedz cytując