|
Niektórym oczekiwania wywindowały zdecydowanie za wysoko. Stilić, Gonalez zawodnicy z przeszłością, którzy powinni dać z marszu jakość. Ściągamy perspektywicznego Słomkę, mówi się o pomocniku z akademii Legii, Arsenic 22 lata latem przychodzi(może zimą). Naprawdę patrząc pod kątem CV zawodnicy konkretni jak na polskie realia i Wisły gdzie TS przejęło pół roku temu klub w totalnej rozsypce finansowej, marketingowej, klub skompromitowany, z serią porażek bodajże na ostatnim miejscu w tabeli. Teraz pogłoski o transferze tego kolumbijskiego młodziana gdzie oceniamy go pod kątem YT i od razu widać, że gość ma coś co na polską ligę na początek powinno wystarczyć, czyli szybkość i trochę techniki, ciekawe jak z jego głową bo drugiego donalda pod kątem inteligencji nam nie potrzeba. Więc tak jest się czym jarać i jest światełko w tunelu na lepsze jutro.
|