Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76357
Stary 27.01.2017, 17:17
Wam to nie dogodzi. 25 lat stary, 20 lat ok, ale nie ograny w seniorskiej piłce, .... że gra dobrze w reprezentacji U-20 Kolumbii, tamten z I ligi to ogór, bo pierwsza liga to dno, ale w sumie Polak, a to plus itp itd. weźcie skończcie tutaj pierd...lić trzy po trzy, bo żałosne to jest. kupować karnety i czekać na pierwszy mecz. koniec malkontentów!
Odpowiedz cytując