Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76354
Stary 27.01.2017, 16:53
Może wyjdę na malkonenta, ale czym my się mamy jarać? Everem Valencią? Spoko, koleś jest na Mistrzostwach Ameryki Płd do lat 20, ale w poważnej, seniorskiej piłce zagrał zaledwie kilka spotkań (wygląda na to, że końcówki) Przy swoich 20 latach, to szału nie robi... Oczywiście może wypalić, ale może być takim samym strzałem jak Quioto czy Nunez. To nie jest Marcelo, którego ściągaliśmy z Santosu po kilkudziesięciu występach. Dałbym sobie na wstrzymanie z wielkim optymizmem
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując