Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35970
Stary 27.01.2017, 15:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
bo my jestemy takim po.......onym krajem, ze sprzedamy innym wszystko a potem bedziemy od nich kupować i narzekać że drogo.
Ale pal licho zielone. Przetarg na traktory do wojska to jest hit.
Jaki Pan taki kram.
Nie sądze by kogokolwiek ten zakup ruszył. Są swoi ktorych sie nie rusza i przykład idzie z samej góry.

W MON rządzi Misiu a szarą eminencją według wyborczej jest zaufany szofer - Kazimierz Bartosik. Czyli kto bliżej 'ucha' ten ma wieksza władze. Górski jestes geniuszem.

Kto trawi wyborczą, proszę:
Tajemnice pana Kazimierza. Kierowcą Antoniego Macierewicza jest były funkcjonariusz WSW
http://wyborcza.pl/7,75248,21299337,...Redirects=true

Postać Antonego też jest specyficzna. Facet z gatunku tych którzy najpierw mówą a potem sie zastanawia co tak na prawde powiedzieli i jaki to przyniesie skutek. Choć w przypadku Antoniego nie jestem pewny co do tego drugiego. Świeżym i dobrym przykładem jest 'szpilka' Rydzyka z ktorej antoni wniosków nie wyciągnął.

Cytat:
"Oklaski dla pana Kazimierza i całej ochrony, która tak wspaniale jechała" - mówił Macierewicz. "Mamy nadzieję, że odrzutowcem" - zażartował o. Rydzyk. "Nie, ale też nie Maybachem" - odpowiedział minister.
Także widzę 'plusy' całej sytuacji i Macierewicza na świeczniku. Ci ktorzy mieli troche rozumu i watpliwosci co działo się w Smoleńsku, po ostaniej szarży BMW Macierewicza, pewnie wyzbyli się wątpliwości.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA