tomasz_19 napisał(a):

Nie, ja chce zawodnika, który nie stoi w tym samym rzędzie co Mójta i Cywka... po co nam kolejne tego typu wynalazki... Czerwiński przy nich wyglądał na profesora, umówmy się... myślałem, że w przypadku fiaska rozmów z Czerwińskim wezmą kogoś jeszcze lepszego, a tu się okazało, że ten Czerwiński był pierwszym wyborem, a jak się nie zgodził to wzięli chłopaka z łapanki...
Szkoda, bo zamiast wzmacniać skład to uzupełniamy go o przeciętniaków pokroju wyżej wymienionych a w przypadku naszych problemów finansowych zatrudnianie takich 26 letnich! nonamów mija się z celem...
Tak to widzę...
|
A w ogole widziałes go w akcji, ze go tak oceniasz i stawiasz na rowni z Mojta? bo najpierw go ustawiasz z nim do pionu jakbys go znał a na koncu dodajesz, ze to noname.