Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#429
Stary 27.01.2017, 12:07
Modlę się aby to wszystko jakoś zatrybiło było zgranie i forma na te mecze nadchodzące w ekstraklasie oby nie tracić głupich goli może dojdzie jakiś napastnik? chyba,że jakimś cudem Brożek zacznie strzelać.....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując