Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76335
Stary 27.01.2017, 11:55
Pero napisał(a):Wyświetl post
Mnie bardziej śmieszą osoby opierajace się na filmiku z YT.
Przecież nawet z poprzedniej rundy z Mójty by zmontował całkiem niezły filmik. A efekt boiskowy? Żaden.
Zgadzam się z @pokus że transfer tego Bartkowskiego całkowicie na siłę.
Nie mogę o nim wiele merytorycznie powiedzieć bo w akcji widziałem go 1,5 meczu. Mój wniosek jest taki że gdyby w tym co go widziałem grał za niego Bartosz to nie byłoby różnicy....
Pisanie dla pisania widziałeś go w jednym meczu i stwierdzasz ze transfer na siłę! Ja widziałem Bartosza w jedym meczu w Szczecinie....
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując