@nesta jakbym słyszał o zainteresowaniu Cywką albo Mójtą jakiegos klubu którego kibice nie byliby w stanie ich ocenić to sam na TT, fejsie czy gdzie indziej bym ich wychwalał pod niebiosa żeby ich tylko zgarneli.
Może nawet przy odrobinie wolnego czasu zmontuje takie filmiki dla nich. Jeżeli przysłużą się do ich transferu to nawet zrezygnuje z prowizji od klubu
