|
Rozpaczać to można było po Baszczyńskim, a nie po Jovicu, który przep.olił nam 2 najważniejsze mecze sezonu (nawet nie chce mi się pisać jakie bo każdy powienien wiedzieć o jakie mecze chodzi).
Śmieszy mnie podpalanie się i opieranie na komentach jakiś gimbusów z for internetowych oraz TT... Dzieci piszą, że kapitan, nie odstawia nogi przecież! O tak to musi być obiektywne i wiarygodne w 100%!
Dobrze, że nie zostajemy z samym Bartoszem. Kiedy Pietrzak wraca do zdrowia?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 27.01.2017 o godz. 21:10.
|