Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 27.01.2017, 10:59
Serio brak Stilica to az TAKI minus ?

Semir to chodzaca czarna dziura ze swietnymi umiejetnosciami technicznymi. Albo ma kolo siebie wyrobnikow ktorzy zapylaja 90 minut na pana hrabiego albo nie ma, i wtedy gra sie w 10 bo Semira na boisku nie ma.
Gosc jest fajny na druzyny typu Leczna czy Cracovia - dziadow generalnie, z lepszymi ekipami tylko przeszkadza na boisku.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując