|
Serio brak Stilica to az TAKI minus ?
Semir to chodzaca czarna dziura ze swietnymi umiejetnosciami technicznymi. Albo ma kolo siebie wyrobnikow ktorzy zapylaja 90 minut na pana hrabiego albo nie ma, i wtedy gra sie w 10 bo Semira na boisku nie ma.
Gosc jest fajny na druzyny typu Leczna czy Cracovia - dziadow generalnie, z lepszymi ekipami tylko przeszkadza na boisku.
|