Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Azmo
Junior Member
Od: 09.2013
Offline
#
426
27.01.2017, 10:48
Podczas transmisji meczu z Paksi komentatorzy wspominali, że ulubionym ustawieniem Kiko jest 4-4-2 ze schodzącymi skrzydłowymi. Potencjalny minus takiego ustawienia jest taki, że nie ma w nim miejsca na Stilicia.
Azmo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Azmo
Znajdź inne posty napisane przez Azmo