Wyświetl pojedynczy post
Azmo
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 27.01.2017, 10:48
Podczas transmisji meczu z Paksi komentatorzy wspominali, że ulubionym ustawieniem Kiko jest 4-4-2 ze schodzącymi skrzydłowymi. Potencjalny minus takiego ustawienia jest taki, że nie ma w nim miejsca na Stilicia.
Odpowiedz cytując