Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1275
Stary 27.01.2017, 10:39
PvD napisał(a):Wyświetl post
bardzo rozsądnie ja rozumiem chęć uwiarygodnienia swojej wiadomości ale po co kogoś wsadzać na minę, no chyba, że klub nie ma nic przeciwko "wyciekaniu" informacji.

PS: ciekawym czy to nasz wspólny znajomy
W marketingu Wisly jest w zasadzie jedna osoba, wiec duzego wyboru nie ma Tym bardziej to mina

Ale tu cudow z tym autokarem nie ma co wymyslac. Ten autokar z 1,5mln jest warty, wiec pewnie umowa na 3 lata i 500 tys w reklamie rocznie dostana.

Druga opcja - za 1mln wchodza na tyl koszulek na 3 lata, 500 tys w barterze, 500 tys gotowce i wtedy w koncu bede mogl pochwalic Wisle
Odpowiedz cytując