W marketingu Wisly jest w zasadzie jedna osoba, wiec duzego wyboru nie ma

Tym bardziej to mina
Ale tu cudow z tym autokarem nie ma co wymyslac. Ten autokar z 1,5mln jest warty, wiec pewnie umowa na 3 lata i 500 tys w reklamie rocznie dostana.
Druga opcja - za 1mln wchodza na tyl koszulek na 3 lata, 500 tys w barterze, 500 tys gotowce i wtedy w koncu bede mogl pochwalic Wisle
