Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76316
Stary 27.01.2017, 09:14
mitmichael napisał(a):
Ciekawy zawodnik, bardzo chwalony w 1 lidze no i Polak. Juz testy medyczne wiec po malu mozemy go witac w druzynie. Fajnie, ze moze grac na obu bokach obrony bo tacy zawodnicy sa bardzo cenieni w Europie.
bez przesady, to zwykły wyrobnik... dajcie spokój ani on Wisły nie zbawi ani zbytnio nie zaszkodzi... ot taka zapchajdziura.... szkoda bo spodziewałem się kogoś z mocniejszym CV...
Odpalamy za grosze najlepszego PO w lidze, a bierzemy w jego miejsce 25 letniego noname'a...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując