Prokop napisał(a):

|
Mam znajomego w marketingu WK i mówił mi że są prowadzone bardzo poważne rozmowy sponsorskie (nie wiem czy chodzi o koszulki) ma być grupa kapitałowa Wanicki z Krakowa.
|
bardzo rozsądnie

ja rozumiem chęć uwiarygodnienia swojej wiadomości ale po co kogoś wsadzać na minę, no chyba, że klub nie ma nic przeciwko "wyciekaniu" informacji.
PS: ciekawym czy to nasz wspólny znajomy
