Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76310
Stary 27.01.2017, 05:34
Mojte i Pietrzaka tez chwalili i co. Choc z drugiej strony, z tego co pamietam, tych dwoch akurat chwalono bardziej za gre do przodu niz za defensywe Ten Bartkowski zle nie wyglada. Wiek dobry, doswiadczenie ma, moze grac na obu bokach obrony. Jovicia raczej nie zastapi ale sadze, ze od Bartosza, Mojty i Pietrzaka (pojedynczo) bedzie lepszy. Reasumujac, jesli dojdzie do transferu, chyba in plus (do naszego stanu posiadania).
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 27.01.2017 o godz. 05:39.
Odpowiedz cytując