Mojte i Pietrzaka tez chwalili i co. Choc z drugiej strony, z tego co pamietam, tych dwoch akurat chwalono bardziej za gre do przodu niz za defensywe

Ten Bartkowski zle nie wyglada. Wiek dobry, doswiadczenie ma, moze grac na obu bokach obrony. Jovicia raczej nie zastapi ale sadze, ze od Bartosza, Mojty i Pietrzaka (pojedynczo

) bedzie lepszy. Reasumujac, jesli dojdzie do transferu, chyba in plus (do naszego stanu posiadania).