|
Najpierw trzeba ogladnac wiadomosci na tvn a potem na tvp. Czasem dwa światy.
Przedwczoraj chyba było fajne zdjecie. trzy programy poranne, na polsacie Brexit, na jedynce komisja AG a na Tvn chłop co zrobił salto.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|