|
Mnie bardziej martwi jego ocena meczu :"Szkoda, że po dobrym spotkaniu przegrywamy w ostatnich minutach, bo nie było nawet okazji, by odpowiedzieć" dziwne ale ja sie tam nie znam....
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 26.01.2017 o godz. 11:46.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|