Taaaa ale o wolności słowa, poglądów przy okazji "afery" z mediami to pierwsza pieprzyła. Nie da się tej kobiety słuchać, non stop ma włączony tryb ataku na wszystko i wszystkich.
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=3kexEccpW5c
Tak wiem, że w Szkle też się nie patyczkują, ale ci dwaj panowie byli najzwyczajniej w świecie chamscy. A kobiecina tak na dobrą sprawę nic złego nie powiedziała.