nesta napisał(a):

Jak donosi futmal blisko powrotu na R22 był.. Ćwielong.
Wisła wycofała się jednak z pomysłu.
I bardzo mnie to cieszy.
|
Mnie dreszcz emocji przeszedł po plecach już na samą myśl, że był taki pomysł. Ktoś się zreflektował w idealnym momencie... Uff
