Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76303
Stary 26.01.2017, 07:56
nesta napisał(a):Wyświetl post
Jak donosi futmal blisko powrotu na R22 był.. Ćwielong.
Wisła wycofała się jednak z pomysłu.

I bardzo mnie to cieszy.
Mnie dreszcz emocji przeszedł po plecach już na samą myśl, że był taki pomysł. Ktoś się zreflektował w idealnym momencie... Uff
Odpowiedz cytując