No właśnie nie do końca, bo to jest raczej TO nazwisko.
Albo wszyscy maja lewe info z klubu dla zmyły i chodzi o kogoś innego..
Inna sprawa, że nie ma oficjalnej informacji, że podpisał, a ten news prasowy, który o tym mówi jest z 13.01.
Na transfermarkt też ma dalej stary klub.
Trzeba czekać i sie nie napalać
