Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1408
Stary 25.01.2017, 20:56
Potwierdzam, "Nocturnal Animals" kapitalne. Miałem przyjemność widzieć obraz w kinie i ujął mnie już od pierwszej sceny. Rzadko zdarza mi się rozmyślać nad filmem kilka dni po seansie.

Zgadzam się też co do "Jestem mordercą" i "Arrival". Ten pierwszy bardzo dobry, drugi natomiast sprawił, że o nowego Blade Runnera jestem spokojny. Villeneuve ma kapitalną serię udanych produkcji.

Wczoraj z kolei widziałem "Paterson". Polecam, ale z zastrzeżeniem, że nie jest to film dla wszystkich i niektórych po prostu wynudzi, ja jednak wyszedłem z kina w pełni usatysfakcjonowany.
Odpowiedz cytując