Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
frano_rozrywka
Member
Od: 11.2006
Skąd: z Rozrywki
Offline
#
1270
25.01.2017, 10:03
http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...ia_939627.html
sympatyczny wywiad z Panią Prezes. Sporo z tego, co wiemy, ale o Wiśle zawsze warto przeczytać.
Tylko Wisła
frano_rozrywka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do frano_rozrywka
Znajdź inne posty napisane przez frano_rozrywka